Radykalna Redukcja Stresu™ (Książka)

69.90  z VAT

Radykalna Redukcja Stresu™ proponuje rewolucję. Diametralną zmianę. Całkowity przełom w podejściu do stresu. Precyzyjnie definiuje jego rzeczywistą przyczynę, pokazuje i dokładnie wyjaśnia działające mechanizmy i wynikające z nich ogromne możliwości i szanse. Przedstawia konstruktywne, proste i skutecznie działające sposoby dowolnej redukcji stresu. Czyli rozwiązuje najpoważniejszy problem współczesnego świata.

Autor: Dariusz Juzyszyn
Ilość stron: 452
Okładka: Twarda
Wydawnictwo: Poligraf
Wymiary: 165 x 235 x 30
Waga: 0,844 kg

Kategoria:

Radykalna Redukcja Stresu™ precyzyjnie załatwia sprawę. Oddaje nam władzę i przywraca moc. Przestajemy być zewnętrznie sterowanymi marionetkami, bezwolnymi kukiełkami przeżywającymi wyłącznie to, co przynoszą nam sytuacje, okoliczności, relacje i interakcje.

Radykalna Redukcja Stresu™ pokazuje prosty, łatwy, precyzyjny, jasny , logiczny i skuteczny system eliminacji stresu z Twojego życia. Dowiesz się – Dlaczego powinieneś to zrobić? Jak masz to zrobić? Jak zmieni to Twoje życie? Nauczysz się błyskawicznie (w 10 sek.) likwidować każdy stres i wszelkie negatywne  emocje. Uczciwie i rzetelnie oceniać rzeczywistość i natychmiast przechodzić do rozwiązywania problemu. Poznasz metody i narzędzia umożliwiające kreację dowolnych emocji i przeżywanie wyłącznie tego na co masz ochotę. Zobaczysz możliwości jakie od zawsze ma Twój wspaniały umysł i Twoja niezwykła świadomość.

Radykalna Redukcja Stresu™ proponuje Ci wspaniałą przygodę, drogę ku szczęściu, autorską kreację własnego świata.

Waga 0.8 kg
Wymiary 16.5 × 23.5 × 3 cm
Autor

Dariusz Juzyszyn

Okładka

twarda

Liczba stron

452

Data wydania

29.12.2016

Format książki

B5

ISBN

978-83-7856-521-5

EAN

9788378565215